Rok 2010

 

15.11.

Vsobotu jsme byli s Dančou + Filípkem a Petruškou + Maxem na vořiškiádě ve Stříbře. Se Cindy jsem si vybojovala 1místo za nejhezčího voříška, Danča s Filípkem krásné 3 místo a Petruška s Maxíkem vyhráli nejhezčího sympaťáka.

14.11.

 V neděli 14.11.  se u nás na cvičáku konali úplně poprvé klubové závody. Na závodech jsem šlapala se Cindy a vybojovali jsme si spolu nádherné 3 místo ze 16 závodníků.

12.10.

Tento den jsem se svojí Lakuškou skládala další zkoušky a to ZPU 1.

02.10.

Byli jsme s oběma holkama na Kadaňské vořiškiádě. S Lakynkou jsem si vybojovala nádherné 2 místo a to i přesto, že v té době byla spíš jak naháč. Se Cindy jsme si vybojovali také nádherné 2 místo. Moje Sárinka ve svých 7 letech se tam taky poprvé v životě zůčastnila Junior  Hadlingu, bohužel nevyhrála, ale i přesto jsem na ní byla strašně moc pyšná.

05.09.

V sobotu jsme byli s našima holkama na vořiškiádě v Aši. Nebyla to vořiškiáda jako obvykle. Všichni najednou jsme chodily v kruhu a z toho pak vybrali nejhezčího voříška.  Potom jsme chodily a ukazovali co umíme. Tak tam byl tunel, slalom, houpačka, poslušnost - sedni lehni a zůstaň a nakonec aport. Jenže ten byl s tíženej tím, že se nepoužila klasická aportovací činka, ale rohlík. Cindy s mojí pomocí mi rohlík donesla zpátky. U Lakušky jsem čekala, že mi ho ani nedonese, protože si už tam k němu lehla, ale nakonec mi ho donesla a i předala. No a nakonec jsme měli každej co koliv s pejskem ukázat. Se Cindy jsme udělali poslušnost a s Lakuškou slalom mezi nohama a pak podávání pacek. Před vyhlašováním výsledků byli ještě ukázky. A to poslušnost místních psovodů. A potom ukázka vyhledávání drog. Nakonec vyhlášení výsledků. Napřed vyhlašovali nejlepšího voříška - se Cindy jsme byli ze třinácti šestí a s Lakuškou jsme byli první, pak vyhlašovali nejhezčího voříška a to jsme se Cindy byli první. Výsledky přidány v jednotlivých sekcích.

02.07. - 03.07.

U naší milované kamarádky z Jirkova jsme byli u nich na cvičáku stanovat a parádně jsme si to užily.

08.06.

V sobotu jsme jeli na vořiškiádu do Chodova. Tady pan rozhodčí posoudil jen první 4 místa a dál už nic. Bohužel to byla smůla, ale i tak jsme si ten den se super lidičkami krásně užily.

01.06.

 V sobotu brzo ráno ve třičtvrtě jsme vyrazily směr Štětí na vořiškiádu a na místo jsme dorazily v osum. Se Cindy jsme závodily v oříškách dospělých fenek a v juniorech. S Lakynkou v dospělých fenkách bez PP. Se Cindy u dospěláků jsme si vybojovali ze 6 soutěžících 5 místo a u juniorů jsme si vybojovali krásné 3 místo z 5 soutěžících. S lakuškou jsme si vybojovali krásné 2 místo též s 5 soutěžících.

10.01.

Lakuška slavila 7 narozeniny.